Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

«ЕСЛИ ДРУГ ОКАЗАЛСЯ ВДРУГ…»

Справа не в політичній помилці або віроломстві президента Порошенка, який спочатку хвацько використовував Саакашвілі в боротьбі з Коломойським і в брудних виборчих технологіях на виборах, а тепер видавлює з України. І справа не в суперечливій ​​особистості самого Саакашвілі або «подарунку» Порошенка російському президенту Путіну (скандальна депортація Саакашвілі). Все це вірно. Але головне не в цьому. Справа в тому, що всі, хто зв’язується з Порошенком в політиці, як правило, були або будуть використані, обмануті і викинуті. Це таємна формула його успіху.

А вигнання Сааакашвілі – це лише початок. Попереду нові жертви під виглядом боротьби з корупцією або наведення порядку. Це стосується не тільки української опозиції або політичних і економічних конкурентів Порошенка. Сьогодні Порошенко вже не приховує своєї волі до влади, політичної та економічної монополії. Тепер це зрозуміли вже всі.

Більш того, методи розправи Порошенка з неугодними йому політиками і бізнесменами та громадськими діячами стають все більше схожі на методи іншого політика – російського президента Путіна. Природно, з урахуванням української специфіки. Тому українському політичному класу, великому і середньому бізнесу, завчасно, до парламентських і президентських виборів, доведеться відповісти собі на два гострих питання – як вижити і що робити з Порошенком.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ