Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

УКРАЇНА ХОДИТЬ ПО КОЛУ

У президента України Порошенка є дві проблеми. Перша, як позбутися непотрібної йому більше, але глибоко інформованої глави Нацбанку Гонтарєвої і як позбутися прем’єр-міністра Гройсмана, який не приховує свого бажання покерувати країною ще рік. Друга проблема складніша.

Найголовніше, щоби на ці дві посади не потрапили чесні, незалежні від президента та його оточення люди. І тут на горизонті з’являється фігура колишнього президента України і великого друга Порошенка – Ющенка.

Вони знають один одного давно, розуміють один одного з півслова, а Порошенку потрібен «цап відбувайло». До того ж, на виборах йому потрібен західноукраїнський електорат, який вже все забув і пробачив Ющенку. Колишній президент Ющенко теж прийшов до влади на хвилі Майдану, тому прекрасно розуміє проблеми і гру нинішнього президента Порошенка. Ющенко згоден підіграти Порошенку і знову почати все спочатку: банкір-прем’єр, а якщо пощастить – президент країни.

Нічого не змінюється в Україні. Одні і ті самі персонажі передають владу один одному, залишаючи українців страждати. Нас наполегливо, як волів, водять по колу.

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ