Віктор Трегубов, блогер
Віктор Трегубов, блогер

Хлопці, скажіть, от — безвідносно до конкретної дівчинки — у нас народу взагалі складно щось опанувати, так?

Якого хріна кинулися тисячами репостити тов. Левковича, який розповідає про «заарештовану російську дівчинку з «Азова» — не лише не перевіривши, а й навіть не перечекавши півдня?

Тепер з’ясовується, що ні в якому «Азові» дівчинка не служила.

Ну ок. Питання: НА ФІГА, БЛІН, РОЗКРУЧУВАТИ інфу, в якої лише одне джерело. Та й те — іноземний громадянин, хай він хоч би й двісті разів був опозиційним?

Блін, ми два роки воюємо. За цей час, здавалося би, навіть фікус спроможний вивчити основи інформаційної гігієни. Але ні.

Винна чи не винна — розтин, перепрошую, слідство покаже.

Фішка в тому, що якби дівчинка виявилася українкою — скандал був би на три тони нижчим. Але ні! Вона ж із російської опозиції! За неї ж Левкович вписався!

Забийте на Левковича. Хто він вам, хлопці? Чому його думка про незнайому йому особисто дівчинку так підняла вас на вуха?

І Шендерович, так.

Забийте на Шендеровича. Геніальний публіцист, видатний стилізатор, до Путіна глибоко приватне і широко публічне… Але нам що до того? Що з перерахованого вище робить думку Шендеровича про цю дівчинку важливою у питанні про її можливу причетність до тероризму?

Ні, причина їхніх хвилювань зрозуміла. Ті, хто не знають івриту, розглядають Україну як запасний аеродром. Але нам що до того?

Хлопці, ви розумієте, що це ваше зазирання до рота російській мімімі-опозиції справляє враження не менш сумне, ніж зазирання ватників у різні отвори на тілах путіних, кобзонів та інших кіркорових?

Боляче було дивитися, як «Громадське» два роки тому приймало у себе в студії та вислуховувало дресированого пуделя Вєню. І навіть Просвіньїна, блін! (хоча з останнім, зізнаюся, смішно вийшло).

Боляче було дивитися, як «Новое время» віддало половину колонок російським меншинам різного ступеня тяжкості. І згадувати анекдот про «Україна очима…».

Я не кажу вже про те, скільки серед цих «лідерів думок» гебешних закладок. Якраз це нас не мало би турбувати, оскільки в нормальній ситуації всі ці «лідери думок» не мали б турбувати нас узагалі. Ну не те щоби зовсім, але десь на рівні румунських опозиційних політологів. Або угорських військових журналістів.

Але ж ні. Чіпляєтеся, чіпляєтеся, чіпляєтеся.

Не треба так.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.