Експерт переконаний – Росія однозначно замішана в хакерських атаках в Україні

27 червня від кібератаки вірусу «Petya.A» постраждали комп’ютерні системи десятків держустанов і компаній. Серед них – мережі Кабінету Міністрів, банків (у тому числі «Ощадбанку»), «Укрпошта», «Нова пошта» тощо. Кому вигідний справжній інтернет-колапс в Україні – у коментарі виданню InfA пояснив IT-фахівець, проект-менеджер видання «ONLINE.ua» Дмитро Копій.

«Ключовим посилом тут є те, що першими про вірусну атаку повідомили стратегічні українські компанії та державні установи. Уже потім у Росії запустили «качку» про атаки на підприємства «Роснефті». Звичайно, для прикриття», – підкреслив фахівець.

За його словами, висновки доволі очевидні, особливо якщо згадати, що хакерські атаки на Україну почалися не вчора.

IT-фахівець, проект-менеджер видання «ONLINE.ua» Дмитро Копій

«Буду повторювати кожного дня: Росія робить й буде робити все, аби стримувати розвиток нашої країни за всіма напрямками. Це психологія гопника, який сам не може, та й іншим не дає, бо це б’є по його самолюбству, принижує його й так низький рівень розвитку», – переконаний експерт.

Крім того, коментуючи рівень захисту України від внутрішніх і зовнішніх хакерських атак він зауважив, що його однозначно слід підвищувати. Причому не тільки глобальний, а й локальний – на кожному комп’ютері, в кожній електронній скрині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ