Турчинов і Грицак озвучили свої пропозиції щодо перетину українського кордону громадянами РФ

Українські високопосадовці міркують над способами перетину кордону України громадянами Росії. Зокрема, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступає за якнайшвидше ухвалення рішення про запровадження візового режиму з РФ, а голова СБУ Василь Грицак пропонує, щоби росіяни в’їжджали в Україну, використовуючи біометричні закордонні паспорти.

На думку Турчинова, рішення про запровадження візового режиму з РФ «не просто назріло, а перезріло», тож, його необхідно реалізувати якомога швидше – так краще буде для країни.

«У нас буде відкритий в’їзд в Європу, і на Сході необхідно вибудовувати кордон, що захистить цивілізацію від агресії Російської Федерації, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід, і саме Україна стала на шляху Росії, напевно, це наша історична місія», – пояснив він.

Секретар РНБО також зазначив, що якщо рішення про запровадження віз для росіян ухвалить Верховна Рада, заходи з його реалізації має розробити Кабінет Міністрів.

У свою чергу, очільник Служби безпеки Василь Грицак вважає, що росіяни мають в’їжджати на територію України, використовуючи біометричні закордонні паспорти.

«Якщо у нас є можливість з 11 червня відвідувати Європу з біометричними паспортами, чому тоді не зробити так, щоб громадяни, як мінімум, Російської Федерації могли заїжджати сюди тільки за аналогічними документами?» – сказав Грицак.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ