Лідер «Свободи»: революція в Україні ще не завершена

Українська влада має ставити національні інтереси вище за приватні або скласти свої повноваження. Про це, виступаючи під стінами парламенту 22 лютого 2017 року, заявив лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок, повідомляє прес-служба партії.

Лідер націоналістів нагадав, що 22 січня 2014 року Янукович і його кліка втекли з Києва. За його словами, це день звершення Майдану, але не завершення революції.

«На жаль, наслідком Революції гідності є лише повалення режиму Януковича. Але не усунуто наслідки його правління, не розпочато системних змін у державі. Ми опинилися на межі можливого реваншу антиукраїнських сил (…). Нині українські націоналісти єдині у своїх прагненнях, і цього найбільше боїться влада бариг і зрадників – вони бояться появи єдиної сили української нації. Але суспільство чекає на появу такої сили. Саме тому через три роки після Майдану ми тут зібралися. Не задля посад, преференцій чи статків – ми прийшли до парламенту, щоб озвучити ультиматум владі!», – зазначив Олег Тягнибок.

За його словами, «свободівці» виступають за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади.

«Владі залишилося виконати бодай один пункт коаліційної угоди, який обіцяли виконати ще після Майдану: проголосувати за закон про вибори на пропорційній основі за відкритими списками, змінити склад ЦВК, затвердити закон про імпічмент Президенту, відкликання депутатів, чиновників, суддів – і забиратися! Українці мають отримати право в конституційний спосіб обрати ту владу, яка стане на захист великої Української держави», – заявив він.

22 лютого у Києві пройшов Марш національної гідності

Тягнибок також озвучив ультиматум, який згодом із трибуни парламенту зачитав очільник «Національного корпусу» Андрій Білецький.

Андрій Іллєнко

Нардеп і заступник очільника «Свободи» Андрій Іллєнко під час Маршу національної гідності, що відбувся 22 лютого 2017 року в Києві, заявив, що «націоналісти будуть єдині, як єдиний кулак».

«І хай тремтять наші вороги: ми йдемо і переможемо!» – сказав він.

Іллєнко наголосив, що чекати від влади конструктиву немає ніякого сенсу, тому вона має чимшвидше піти геть і дати дорогу тим, хто може брати відповідальність за націю й державу. Водночас депутат зазначив, що резолюція маршу, озвучена в парламентській залі, – це застереження: «Ми застерігаємо: не переступіть за червону лінію! Не ухвалюйте ніяких змін до Конституції про особливий статус Донбасу, ні в якому разі не ухвалюйте законів про вибори на окупованих територіях, не приватизовуйте стратегічних підприємств, не допустіть ринку сільськогосподарської землі, не допустіть подальшого соціального знищення українців через чергове підняття тарифів, підвищення пенсійного віку, через знищення малого і середнього підприємництва!».

Андрій Іллєнко

Як відомо, 22 лютого у Києві пройшов Марш національної гідності, який організували представники правих сил. Зокрема, в акції взяли участь представники партії «Свобода», «Національного корпусу», створеного на базі «Азова», та «Правого сектора».

З Майдану Незалежності в Києві кількатисячна колона мітингувальників прийшла під стіни Верховної Ради, де лідери націоналістів оголосили свої вимоги до влади: припинити тарифний терор, не приватизовувати стратегічні та прибуткові підприємства, не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею та зупинити торгівлю з окупованими територіями.

Фото зі сторінки ВО «Свобода» у Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ