Політика депортують не в Грузію, а, ймовірно, у Польщу

До кінця 2017 року влада планує депортувати з України лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Про це пише видання Страна з посиланням на кілька джерел у силових структурах.

Посадовець, наближений до керівництва СБУ, заявив, що депортацію Саакашвілі з України готують у форматі спецоперації. В рамках цієї ж спецоперації раніше пройшла депортація грузинів з оточення колишнього президента.

Джерела в СБУ стверджують, що Саакашвілі депортують не в Грузію, а в третю країну. Зокрема, як варіант розглядають Польщу.

До спецоперації залучені представники різних правоохоронних органів, а її фінал запланований на найближчі тижні. Ймовірно, що депортують політика напередодні новорічних свят, щоб інформаційний галас був не настільки великий.

За даними видання, причиною депортації назвуть порушення міграційного законодавства України, зокрема, строків перебування на території держави.

Офіційні спікери Міграційної служби та СБУ відмовились надати будь-яку інформацію щодо депортації голови «Руху нових сил».

Джерело у БПП підтвердило інформацію про підготовку депортації. За словами співрозмовника, влада попередньо взяла паузу і довгий час не робила дій проти Саакашвілі, щоби показати, що його акції нічим не закінчилися і він всім набрид.

У команді Саакашвілі заявили, що знають про підготовку депортації їхнього лідера та погрожують відповідальністю для організаторів незаконної спецоперації.