Кирило Сазонов, політолог, блогер

Соціологія впливає на дії політиків – вони насамперед хочуть сподобатися виборцям. Політики вкладають потрібні тези в уста виборців, і якщо хтось хоче прийти до влади якомога швидше, то запропонує прості рішення: мовляв, винуваті корупціонери, винуваті олігархи – все повідбираємо і буде добре. А народ від втоми хоче швидких рішень. Про це розповів журналіст, політолог Кирило Сазонов в ефірі ZIK, коментуючи опитування щодо соціально-економічного стану України.

Як нагадав Сазонов, 20 років незалежності України вчителям і медикам доводили, що їхні професії – синоніми жебрацтва. 20 років працювали з правоохоронцями за принципом: ось тобі пістолет, крутись як хочеш – інакше здохнеш за тиждень від голоду.

«Не можна за три роки усе це змінити, щоб це не було різко і болюче. Нам доводиться йти дуже болючим шляхом, щоб вчитель і медик були заможними людьми і щоб всі українці жили у сучасній державі».

Він також зауважив, що Україні доводиться змінювати всю промисловість – спроба зберегти аграрний сектор і неефективну промислову структуру нізащо себе не виправдає.

«Ми йдемо у постіндустріальний світ. І що швидше ми туди дійдемо – то краще».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ