Фахівці перевіряють пасажирів рейсу, що прибув до столиці Монголії Улан-Батора з регіону

Влада Монголії підтвердила смерть подружжя з провінції Баян-Улгий на заході країни від бубонної чуми – передає ТСН.                                                                                                                                                                                                        38-річний чоловік полював на бабаків, м’ясо яких вони вживали з дружиною. Імовірно, це і стало причиною зараження бубонною чумою.

У прямому або непрямому контакті з померлими були 158 осіб. Всі вони перебувають під наглядом. Серед них – щонайменше 17 туристів з Росії.

У Мережі публікують фото, як фахівці в захисному одязі перевіряють пасажирів рейсу, що прибув до столиці Монголії Улан-Батора з регіону.

Посольство РФ у Монголії повідомило, що у російських туристів немає проблем зі здоров’ям.

Влада провінції Баян-Улгий оголосила карантин, що триватиме до 6 травня. Про інших заражених поки немає інформації.

Довідка. Бубонна чума – це одна з клінічних форм чуми. Бубони – це болючий конгломерат лімфовузлів у певній ділянці тіла.

У період розвитку людства відбулись три пандемії, при яких переважала бубонна форма чуми. За приблизними підрахунками, чума забрала життя 180-200 мільйонів людей. Пандемія, що сталася у Європі та Азії в 1347-1351 роках, забрала життя понад 25 мільйонів осіб.