Структури Ріната Ахметова контролюють 97,3% акцій «Київенерго» та 96% «Західенерго»

Україна продала свої частки в ПАТ «ДТЕК Західенерго» і ПАТ «Київенерго» за 1,2 мільярда гривень, а раніше і «Донецькобленерго». Влада запустила давно анонсований процес великої приватизації. Усе виглядає так, ніби керівництво держави зробило ставку на остаточне вичавлення з населення коштів, аби урвати останнє і просто втекти. Цю думку висловив політичний оглядач Ян Борецький у статті для InfA.

Нині структури Ріната Ахметова контролюють 97,3% акцій «Київенерго» та 96% «Західенерго». Раніше контролювали близько 70%. Тепер же бізнесмен забезпечуватиме теплом і світлом навіть Генштаб, Адміністрацію Президента і ще багато стратегічних об’єктів у Києві.

«Невже в РНБО не розуміють, що вони віддають стратегічні активи країни суб’єкту, якому, дуже м’яко кажучи, не можна довіряти?» – підкреслив оглядач, додавши, що Ахметов не є ефективним власником і бізнесменом у класичному сенсі, оскільки власність він отримав не за рахунок інновацій чи рішень, що змінили підходи до бізнесу; він елементарно все захапав і апріорі не може бути ефективним власником!

За словами автора, найбагатша особа з українським паспортом почала остаточно скуповувати обленерго, щоб контролювати тарифи на житлово-комунальні послуги і мати завжди можливість отримувати по максимуму, шантажуючи поголівно все населення України.

«Тому і скуповує пакети обленерго – щоби контроль був тотальний, щоб ніхто не пискнув, щоб потім спокійно і планомірно додушувати все живе, що залишилося в країні, і вичавлювати останні копійки із населення. А коли людям буде платити нічим – він знає, що робити. Усе продумано…», – резюмує Борецький.

Читайте повну версію статті: Чи Скоро «ДНР» і Міносвіти України випустять спільний підручник з історії? Огляд останніх подій

6 КОМЕНТАРІ

  1. Борецький – Ренатаненавистник. Какое повышение тарифов, они не могут быть увеличены без согласования с правительством. “…шантажуючи поголівно все населення України” – что за популизм? “…Ахметов не є ефективним власником і бізнесменом” – все шахты и предприятия принадлежащие Ахметову до войны имели положительный баланс и являлись прибыльными, а государственные шахты всегда были и остаются дотационными.

    • сирожа вот скажи ты вообще поц или немного мозга осталось?хотя о чем я спрашиваю,пожрал продуктового набора за себя маму и дедушку и продал очко ахметову

      • Для информации, я настолько далек от продуктовых наборов как твой мозг от интеллекта. Все что ты написал очень похоже на то, как ты подписался. А тебе недопатриоту посоветовал бы поехать на нулевку и послужить родине, а не сидеть в интернете и писать ху*ню. Твой мозг не способен мыслить самостоятельно, а твой рот высирает только то что тебе вливают в уши СМИ. На личность я перешел только из-за того что ты видимо иначе вести дискуссию не умеешь. Тебе совет: опирайся на факты, все услышанное и прочитанное анализируй и думай, думай, думай. Всего тебе хорошего.

  2. Зараз цей катала не управляе Киiвенерго, зайдiть подивиться яке тупе та воровiте керiвництво там сидить, спiвробiтникiв, якi приносят грошi та е спецiалiстами вони вичавливають, рiзниця в зарплата колосальна, тому що треба днiпровським та донецьким тупарям, якi працювали у своiх мicтах чуть не прибиральниками, а тут вони великi нацальника . Це вже при Януковiче було. А тут ще йому подарунки. Ефективнiсть управлiння компанiею даже не “0”, а дуже негативна. Зато цi байбаки можуть i купують за своi зарплати собi квартири у Киiвi. Скажiть багато киян за пiвроку можуть собi квартиру придбати. До у нас змiнилося, за шо люди досi гинуть, хiба ми краже стали жили. Ганьба всiм нам .

Comments are closed.