У березні Орбан закликав європейських націоналістів разом боротися проти ЄС

Угорська влада розпочала кампанію «Зупинимо Брюссель!». Мешканцям країни розіслали анкету з низкою запитань. Зокрема, в угорців питають, як необхідно ставитися до дій Євросоюзу та які з них, на їхню думку, ведуть до втрати незалежності країни, пише Польське радіо.

Представники влади заявили, що в найближчому майбутньому на Угорщину чекає боротьба за незалежність, для якої їм необхідна підтримка суспільства.

Шість запитань, що містяться в анкеті, стосуються міграційної та економічної політики Союзу. Серед питань є і пункт про діяльність міжнародних неурядових організацій, які можуть втручатися у внутрішні справи Угорщини.

Нагадаємо, у березні президент країни Віктор Орбан виступив зі зверненням до націоналістів Європи, щоби разом боротися проти «нечестивого альянсу брюссельських бюрократів, ліберальних світових ЗМІ і ненаситних міжнародних капіталістів».

Він закликав використати шанс для трансформації «Європейської імперії» мирним і впорядкованим способом. Угорський лідер додав, що країнам необхідно хоробро боротися за свою незалежність і зупинити Брюссель.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ