Парасюк погрожує владі «західною блокадою»

Народний депутат України Володимир Парасюк у своєму Facebook пообіцяв почати «західну блокаду» через будівництво нового сміттєзвалища у Яворівському районі Львівщини.

«Одразу хочу попередити Синютку (очільник Львівської ОДА – ред.) і Гройсмана: не буде так, як вам хочеться! Ви – не царі, щоб роздавати землю, де заманеться, і вирішувати долю людей. Ви запитали у жителів району і навколишніх сіл, чи хочуть вони там сміттєзвалище?» – підкреслив депутат.

«Ви ж постійно говорите за децентралізацію і ухвалення рішень на місцях, однак знову скидаєте його згори в імперативній формі», – стверджує Парасюк.

За його словами, уже через кілька років на Львівщині буде нова екологічна катастрофа. Тому, на думку посадовця, необхідно здійснити щодо цього питання громадські слухання.

«Є низка причин, чому не можна робити сміттєзвалище на території Яворівського району. По-перше: ця територія ще не відновилась від радянського видобутку сірчаної руди», – наголосив парламентар.

«По-друге: тут розміщений найбільший в Європі військовий полігон. По-третє: місце для сміттєзвалища розташоване поблизу національного парку… Якщо ми блокуємо чиїсь злодійські плани на Сході, то ми можемо це зробити і на Заході», – підсумував нардеп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ