Гарні зв’язки в середовищі так званої еліти, отримана в дар нерухомість на мільйони гривень та вигідна дружина – все це щастя є у народного депутата, що представляє у парламенті Черкащину, Владислава Голуба. Чому б не спробувати знову вмоститися в привілейоване крісло народного депутата…

Нардеп Владислав Голуб відомий не так законотворчою діяльністю, як своїми родинними зв’язками з багаторічним соратником Юлії Тимошенко Сергієм Соболєвим. Як зазначено в матеріалі черкаського видання Kropyva.ck.ua, останній є тестем амбітного народного депутата з 197-го округу. Не менш важливою для просування політичними східцями вищої ліги української політики, очевидно, є і особа його батька, Володимира Голуба.

Варто нагадати, що Владислав Голуб 2014 року несподівано з’явився на окрузі в якості кандидата від провладної партії «БПП» та здобув перемогу. Згодом він заявляв, що насправді Черкащина йому не чужа. І дійсно, батько нардепа, Володимир Голуб, відомий економіст, кандидат технічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, народився саме на Канівщині. В 90-х роках працював в апараті Кабміну. Згодом, за президентства Леоніда Кучми, обіймав посади в апараті Адміністрації Президента. За Президента Віктора Ющенка очолював Головну службу з питань гуманітарного розвитку Секретаріату Президента України.

Після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича Секретаріат було розформовано і відновлено роботу Адміністрації Президента. Уже тут Володимир Голуб продовжив роботу під керівництвом нового глави АП Сергія Льовочкіна в якості його радника.

Мати народного депутата, Валентина Голуб, не відома якимись здобутками в бізнесі, науці чи кар’єрі, усе ж якось примудрилась обдарувати майбутнього народного депутата нерухомістю на мільйони гривень.

Так, у липні 2013 року Владислав Голуб отримав у подарунок від турботливої мами квартиру площею 152 кв. м. в елітному Печерському районі Києва в одному з найдорожчих житлових комплексів – «Кловський узвіз, 7». Будівля є найвищим хмарочосом України, а ринкова вартість такої квартири складає близько 8 млн. грн.

Не просто квартира, а справжній подарунок…

Та на цьому щедрість і турбота матері щодо свого чада далеко не вичерпалися. У квітні 2018 року мама знову робить синові непоганий подарунок – цього разу Владислав Голуб отримує в дар паркомісце в паркінгу того-таки комплексу «Кловський узвіз, 7». Вартість такого об’єкта нерухомості складає не менше 800 тис. грн.

Мати нардепа померла 2018 року. За заповітом, батько Владислава Голуба успадкував квартиру площею 137 кв. м. і паркомісце у житловому комплексі по вул. Дмитрівській, 13 у престижному Шевченківському районі столиці. У ній 30-відсоткова частка також належить Владиславу Голубу (нині вартість такої квартири стартує від 5 млн. грн.).

Останні 5 років народний депутат Владислав Голуб зосереджений на активній політичній та законотворчій діяльності, яка не приносить надприбутків. Так, аналіз електронних декларацій народного обранця за 2015-2018 роки показує дохід у «скромні» як для такої амбітної особи 0,88 млн. грн. Втім, фінансову стабільність родини впевнено тримала під контролем дружина нардепа Юлія Голуб. Жінка, окрім виховання трьох дітей, встигла побути ФОПом з основним видом діяльності «Консультування з питань комерційної діяльності» в період з осені 2015 по осінь 2018 років. За цей час їй вдалося отримати дохід у розмірі 9,73 млн. грн., що більше ніж на порядок перевищує офіційні доходи чоловіка! Але у вересні 2018 року Юлія Голуб чомусь різко припинила свою надзвичайно прибуткову підприємницьку діяльність.

До обрання народним депутатом у 2014 році Владислав Голуб був заступником голови Київської міської державної адміністрації. 2013-2014 років – радник голови Наглядової ради ПАТ «Нерухомість столиці».

Був обраний народним депутатом у 197-му виборчому окрузі від «Блоку Петра Порошенка». Навесні 2017 року вийшов зі складу фракції «БПП».

На нинішніх дострокових парламентських виборах планує балотуватися у тому ж 197-му окрузі як самовисуванець.