Внаслідок бійки зі стріляниною постраждали двоє чоловіків

Пізно ввечері 11 жовтня на станції метро «Лісова» поблизу парку Кіото в Києві сталася бійка. Кілька людей кавказької національності до напівсмерті побили одного чоловіка і завдали суттєвих травм іншому. Про це пише Информатор.

Очевидець Олександр розповів, що близько 23:30 він їхав у напрямку Лісового масиву на своїй автівці, коли побачив бійку на проїжджій частині. За його словами, близько п’яти чоловіків жорстоко били двох інших.

В одного з постраждалих вони вистрілили з пневматичної зброї та розбили йому обличчя, після чого потерпілий підбіг до автомобіля кривдників і почав ламати двері. Нападники повалили його на асфальт і били ногами. Потім чоловіка вдарили головою об кут автобуса, який стояв поруч. За словами свідка, постраждалий чоловік був ініціатором бійки.

Очевидці викликали поліцію і швидку допомогу. Коли нападники це помітили, швидко сіли в автомобіль ВАЗ 2107 і зникли з місця злочину.

Правоохоронці оголосили план «Перехоплення».

За даними поліції, постраждалий чоловік вижив, хоча отримав дуже серйозні травми. Медики госпіталізували його в лікарню швидкої медичної допомоги. Його друг, який також отримав травми, спочатку залишився на місці події, а потім відправився в лікарню до свого товариша.