Горіли склади на території промзони

У Подільському районі Києва сталася масштабна пожежа. На вулиці Новокостянтинівській, 21 горіли склади на території промзони. Про це повідомляє Информатор.

Дзвінок на лінію «101» надійшов о 21:58. За попередньою інформацією, вогонь охопив кілька ангарів на площі 120 квадратних метрів. Оскільки існувала загроза поширення вогню, пожежі присвоїли ранг підвищеної складності. На адресу направили додаткові сили рятувальників і техніки.

Завдяки злагодженій роботі пожежників вдалося не допустити розповсюдження вогню. О 22:28 займання локалізували, а о 23:10 – повністю ліквідували.

На щастя, обійшлося без постраждалих. На час роботи екстрених служб поліція перекривала рух на розвороті під шляхопроводом по вулиці Новокостянтинівській. На місці працювали 35 чоловік особового складу та 10 одиниць основної та спеціальної техніки.

Видання зазначає, що у всіх приміщеннях знаходилися різні підприємства. Що саме стало причиною загоряння, встановить слідство, але працівники стверджують, що пожежа почалася з іншого боку, за парканом. Можливо, хтось просто кинув недопалок у смітник, і вогонь поширився на будівлі. Деталі інциденту з’ясовуються.