Серед персоналу і відвідувачів постраждалих немає

У ніч з 12 на 13 березня в Деснянському районі столиці на проспекті Генерала Ватутіна, 10, спалахнув кіоск «Суперлото». У момент загоряння усередині знаходилися співробітники закладу. Вони встигли залишити приміщення, яке вигоріло повністю. Про це пише Информатор.

У згорілому кіоску знаходилися комп’ютери та меблі. Як повідомляють місцеві жителі, в кіоск «Суперлото» ходили, щоб грати на гроші в азартні ігри. За словами свідків, до МАФу підійшов чоловік у темному одязі та з чорним рюкзаком і кинув всередину якийсь предмет, який спровокував пожежу. Співробітники закладу встигли вийти з приміщення, яке моментально охопило полум’я. На місце викликали рятувальників та патрульну поліцію.

Серед персоналу і відвідувачів постраждалих немає. Водночас все обладнання «Суперлото» повністю згоріло. Пожежники винесли частину вцілілих меблів і ліквідували загоряння. Після підпалу підозрюваний перебіг через проспект у бік заправки «КЛО» і зник у невідомому напрямку. Поліцейські опитали свідків і взялися за пошуки невідомого чоловіка. Біля кіоску правоохоронці виявили елементи піротехніки РДГ-55 МЧ. Це димова граната, яка може випромінювати язики полум’я.

На місце прибула слідчо-оперативна група. Обставини події встановлюються.