За словами Смолія, банківські відділення та офіси працюватимуть у звичайному режимі

У разі запровадження воєнного стану в Украні, банки та офіси працюватимуть у звичайному режимі. Про це заявив глава Національного банку України Яків Смолій під час засідання Ради національної безпеки і оборони, повідомляє Еспресо.

«Рішення, які будуть прийняті, жодним чином не вплинуть на роботу банківської системи, банківські відділення та офіси будуть працювати у звичайному режимі, і рішення не вплинуть на роботу банків», – повідомив він.

Як відомо, 25 листопада в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіяни захопили три кораблі й поранили шістьох українських військовослужбовців.

Петро Порошенко пропонує Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні 26 листопада рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Рада національної безпеки та оборони на засіданні, що почалося після півночі 26 листопада, підтримала рішення про запровадження воєнного стану в Україні на 60 діб.

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив такоє, що в разі запровадження воєнного стану вибори президента можуть відкласти. Також доведеться зупинити вибори в об’єднані територіальні громади, призначені на 23 грудня.