Ярослав Войтович
Ярослав Войтович має намір допомогти постраждалій в ДТП

Заступник міністра у справах молоді та спорту України Ярослав Войтович не бачить своєї прямої провини у ДТП, що сталося 23 січня в Рівненській області. Так чиновник прокоментував сумну подію, передає 112 Україна.

«Я їхав на безпечній швидкості по лівій смузі автомагістралі, не порушуючи ПДР. Як тільки освітлені ділянки закінчилися, скинув швидкість. Враховуючи погане оснащення нерегульованого пішохідного переходу і абсолютну відсутність освітлення, не мав можливості вчасно ідентифікувати його. Транспортні засоби попутного напрямку не здійснювали екстреного гальмування, і момент бокового ковзаючого зіткнення з пішоходом був раптовим, що свідчить про те, що пішохід вибіг на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки», – розповів Войтович.

Він також додав, що має намір допомогти постраждалій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 23 січня Войтович, керуючи автомобілем Toyota Camry, збив 61-річну жительку с. Старий Корець на неосвітленому пішохідному переході. Жінка отримала закритий перелом лівого ліктьового суглоба та перелом ребер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ