Американці вважають, що зброя – це невід’ємна складова їхньої культури

У березні-квітні 2017 року некомерційна організація «Pew Research Center»  провела соціологічне опитування серед майже 4 тисяч американців. Громадянам поставили кілька запитань щодо збройової культури в США. Про його результати пише Зброя.Інфо.

Із опитаних лише 1269 осіб заявили, що є власниками зброї. Однак, головним висновком опитування став ось який факт: американці вважають, що зброя – це невід’ємна складова їхньої культури. Оскільки і злочинці, і герої фільмів та книг використовують зброю, що чітко відбивається у реальному житті – у злочинців завжди буде зброя, а хороші хлопці завжди будуть зупиняти їх за допомогою своєї зброї. Іншими словами, володіння зброєю – це абсолютно нормальне явище.

Не слід забувати про неодноразово підтверджений взаємозв’язок між кількістю власників зброї і рівнем злочинності – чим більше в регіоні проживає законослухняних власників зброї – тим нижчий там рівень злочинності.

Усього третина опитаних американців заявила, що в них немає зброї, і вони не збираються її купувати. 66% респондентів не можуть уявити себе без зброї. Під час різних досліджень також з’ясувалося, що власники зброї вчиняють у два рази менше злочинів, ніж інші громадяни. Це пояснюється тим, що володіння зброєю сприяє підвищенню рівня відповідальності. Тобто людям безпечніше біля власника зброї, ніж біля неозброєного громадянина.

Слід також підкреслити, що лише 19% громадян, які проживають в містах з найвищим рівнем злочинності, володіють зброєю. У сільській місцевості, де рівень злочинності значно нижчий, зброєю володіє 46% респондентів. У передмістях – 28% громадян володіють зброєю.

Іншими словами, в містах тільки один домовласник із п’яти зможе дати збройну відсіч злочинцеві. У сільській місцевості це співвідношення – 50 на 50.

На фото нижче – двоє в’язнів, які здійснили втечу, вбивши охоронців. Їх затримав озброєний фермер із Теннесі.

Іще один цікавий факт: 7 із 10 американців хоча б раз у житті стріляли зі зброї. Це ще раз підтверджує, що зброя – інструмент, який в умілих руках не завдасть нікому шкоди без причини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ