Володимир Тищенко, відеоблогер

Після того, як Верховна Рада нарешті зареєструвала законопроект Юрія Левченка про зняття депутатської недоторканності, деякі політичні партії вирішили на цьому попіаритись. Наприклад, «24 канал», який належить голові політичної партії «Самопоміч» Андрію Садовому, поширив статтю маніпулятивного характеру. Так, дану інформацію навмисно подали таким чином, щоби читач повірив в те, що законопроект про зняття депутатської недоторканності був зареєстрований в Раді завдяки голові фракції «Самопоміч» Олегу Березюку та віце-спікеру від тієї ж партії Оксані Сироїд.

Це ніщо інше, як умисне перекручування фактів. Автором даного законопроекту є нардеп Юрій Левченко, який з початку весни збирав підписи своїх колег. Оскільки даний законопроект передбачає внесення змін до Конституції, саме тому треба було набрати 150 підписів народних обранців, щоб його зареєструвати у ВР.

Пане Андрій Садовий, через подібні «новини» 24 каналу, ваша критика в адресу провладних ЗМІ, які дійсно маніпулюють на темі львівського сміття, виглядає…

Чи можливо це пов’язане це з тим, що не так давно куратором каналу став Ложкін, який, за даними ЗМІ, зараз насаджує на керівництво каналу своїх менеджерів?

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ