Володимир Тищенко, відеоблогер

В 2007 році будучи депутатом Київради Віталій Кличко відстоював позицію громади, яка виступала проти забудови берегів Дніпра на Микільській Слобідці. Його партія «УДАР» з цього приводу влаштовувала мітинги під стінами Київради, а Віталій Кличко особисто передавав Черновецькому підписи мешканців, які виступали проти забудови. Ставивши мером, Кличко почав «кришувати» незаконне будівництво, проти якого сам боровся 10 років тому.

Боротьба Кличка з незаконною забудовою нагадує історію юнака, який давним-давно намагався вбити кровожерливого дракона.

З давніх часів в одній печері зберігалося дуже багато золота, срібла і коштовних каменів. Але цю печеру охороняв сильний, злий і страшний дракон. І ніхто не міг перемогти цього дракона. Всі богатирі, які відправлялися в печеру, щоб убити дракона, забрати багатства і віддати їх народу, безслідно зникали. І ніхто не знав їхньої долі. Дракон же жив так довго, що вже ніхто й не пам’ятав, скільки йому років і коли він взагалі з’явився.

І ось одного разу один юнак відправився в печеру все з тією ж метою – вбити дракона і віддати людям все, що той зберігає вже багато століть. І він убив дракона. І був здивований, чому раніше ніхто не міг цього зробити. Але коли юнак побачив всі ті багатства, які охороняв дракон, він на хвилину затримався в печері, щоби розглянути їх краще, потримати в руках, насолодитися їхньою красою і величчю. І пройшла хвилина, потім година, потім день, потім місяць, і поступово юнак сам перетворився на дракона.

В 2007 році будучи депутатом Київради Віталій Кличко відстоював позицію громади, яка виступала проти забудови берегів Дніпра на Микільській Слобідці. Його партія «УДАР» з цього приводу влаштовувала мітинги під стінами Київради, а Віталій Кличко особисто передавав Черновецькому підписи мешканців, які виступали проти забудови. Ставивши мером, Кличко почав «кришувати» незаконне будівництво проти якого сам боровся 10 років тому.Боротьба Кличка з незаконною забудовою нагадує історію юнака, який давним-давно намагався вбити кровожерливого дракона. З давніх часів в одній печері зберігалося дуже багато золота, срібла і коштовних каменів. Але цю печеру охороняв сильний, злий і страшний дракон. І ніхто не міг перемогти цього дракона. Всі богатирі, які відправлялися в печеру, щоб убити дракона, забрати багатства і віддати їх народу, безслідно зникали. І ніхто не знав їх долі. Дракон же жив так довго, що вже ніхто й не пам'ятав, скільки йому років і коли він взагалі з'явився.І ось одного разу один юнак відправився в печеру все з тією ж метою – вбити дракона і віддати людям все, що той зберігає вже багато століть. І він убив дракона. І був здивований, чому раніше ніхто не міг цього зробити. Але коли юнак побачив все ті багатства, які охороняв дракон, він на хвилину затримався в печері, щоб розглянути їх краще, потримати в руках, насолодитися їх красою і величчю. І пройшла хвилина, потім годину, потім день, потім місяць, і поступово юнак сам перетворився на дракона.#гетькличка

Geplaatst door Володимир Тищенко op dinsdag 14 maart 2017

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ