Володимир Тищенко, відеоблогер

6 вересня мера Києва спіймали на відвертій брехні. Кличко надав суду недостовірні дані, що буцімто на засідання він не зможе прибути, оскільки перебуває у закордонному відрядженні. Однак, в той же час він спокійно собі обідав в панорамному ресторані Ахметова.

Після того, як відео з впійманим мером почали активно поширювати в соціальних мережах, Кличко найняв мережу ботів, щоб ті почали його відбілювати.

Стандартні коментарі ботів:

-Я не сторонник мера, но….
-Кличко молодець, що не повівся на провокацію…
-Чому це мер має розмовляти з невідомими людьми…
-Чого це мер має ходити в суд, за нього мають ходити представники…
-Я не из Києва, но недавно был в столице и мне все понравилось…
-У Кличка железные нервы, я бы ему этому активисту вмазал…
-Заказуха, этот «активист» постоянно критикует Кличка, наверное хочет получить с него денег…

Ну, і найпопулярніші:
-Тищенко просто дибіл, ідіот, провокатор…

В разі, коли я їм щось відписував, на це починало скаржитись у фб велика кількість ботів, і мій комент відразу позначався, як спам. І у інших читачів зникала можливість побачити мою відповідь.

Кличко використовує мережу ботів, щоб відбілити свою репутацію 6 вересня мера Києва спіймали на відвертій брехні. Кличко надав суду недостовірні дані, що буцімто на засідання він не зможе прибути оскільки перебуває у закордонному відрядженні. Однак в той же час, він спокійно собі обідав в панорамному ресторані Ахметова. Після того, як відео з впійманим мером почали активно поширювати в соціальних мережах, Кличко найняв мережу ботів, щоб ті почали його відбілювати.Стандартні коментарі ботів:-Я не сторонник мера, но….-Кличко молодець, що не повівся на провокацію…-Чому це мер має розмовляти з невідомими людьми…-Чого це мер має ходити в суд, за нього мають ходити представники…-Я не из Києва, но недавно был в столице и мне все понравилось…-У Кличка железные нервы, я бы ему этому активисту вмазал…-Заказуха, этот «активист» постоянно критикует Кличка, наверное хочет получить с него денег…Ну і найпопулярніші:-Тищенко просто дибіл, ідіот, провокатор…В разі, коли я їм щось відписував, на це починало скаржитись у фб велика кількість ботів, і мій комент відразу позначався, як спам. І у інших читачів зникала можливість побачити мою відповідь Історія питання тут: https://www.facebook.com/Tyshchenko.Volodymyr/videos/1163687517065316/https://youtu.be/smExC0B64jc

Posted by Володимир Тищенко on Donnerstag, 7. September 2017

Історія питання тут: https://www.facebook.com/Tyshchenko.Volodymyr/videos/1163687517065316/
https://youtu.be/smExC0B64jc

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ