Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні (23 липня – ред.) під стінами Генеральної прокуратури відбулася протестна акція з вимогою припинити політичне переслідування мерів Ірпеня та Бучі Володимира Карплюка та Анатолія Федорука.

Багато учасників пікету тримали в руках таблички з назвами міст, з яких вони нібито приїхали. Однак як тільки починав з ними говорити, ставало зрозуміло, що вони не мали до них ніякого відношення.

Ще вчора журналістка Ірина Федорів у своєму блозі повідомляла, що після скандальних обшуків команда мерів-кумів з Ірпеня та Бучі заходилася організовувати пікетування ГПУ і почала для цього збирати бюджетників. Оскільки працівники бюджетних установ у будні дні не зможуть покинути свою роботу, пікетувати ГПУ було вирішено в суботу.

Варто зазначити, що багато з пікетувальників взагалі не знали прізвищ своїх мерів, яких вони приїхали «визволяти». Багато з таких взагалі відмовлявся будь-що коментувати на камеру, проте одна жіночка відверто зізналася, що вона працює в комунальному підприємстві Бучанської міськради.

Під час акції організатори гарно годували пікетувальників бутербродами та піцою.
Біля ГПУ помітив, як заступник Карплюка у партії «Нові обличчя» Петро Щербина обговорював з головою Київської обласної ради Ганною Стариковою (ВО «Батьківщина») маршрут руху протестної колони від ГПУ до Адміністрації Президента.

До «Нових облич» Петро Щербина був медіаконсультантом скандально відомого пастора Сандея Аделаджі.

Здавалося б, що спільного між «Батьківщиною» і «Новими обличчями», яким допомагає голова Київської обласної ради Ганна Старікова?

Справа в тім, що ще в червні Юлія Тимошенко на запрошення Володимира Карплюка особисто приїжджала в Ірпінь на відкриття парку. З достовірних джерел стало відомо, що вже тоді мер Ірпеня «Вова 67», у якого раніше було задекларовано 67 квартир, не зміг домовитися з прокуратурою про закриття майбутніх кримінальних справ і почав шукати собі політичну «кришу».

5

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ