Володимир Тищенко, відеоблогер

Отримавши штраф за неповагу до суду, народний депутат Дмитро Білоцерковець вирішив не ігнорувати п’яту повістку і дати свідчення щодо незаконної забудови біля ст. м. «Осокорки». Прийшовши до суду в понеділок, екс-директор Департаменту міського благоустрою почав демонструвати гострий розлад пам’яті – він майже нічого не зміг згадати про наймасовішу бійку, яка сталася в тому числі через його бездіяльність на Осокорках у травні 2015 року.

Масові сутички тоді виникли через те, що мер столиці як міг відстоював майбутнє будівництво ТРЦ своїм однопартійцем і не збирався демонтувати незаконно встановлений паркан. У суді екс-директор Департаменту міського благоустрою зазначив, що напередодні бійки не спілкувався з активістами з приводу незаконно встановленого паркану, однак в матеріалах справи є відео, яке доводить протилежне.

Після штрафу за ігнорування судових повісток мер Києва став більш дисциплінованим і цього разу прислав до суду свого адвоката, який повідомив, що Віталій Кличко не зможе бути присутній на засіданні, оскільки його терміново викликав Гройсман :)

Суддя Дарницького районного суду Людмила Сизова виписала шосту повістку меру Києва і зобов’язала його з’явитися до суду 18 квітня.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ