Запитання: вистачить Кличку сміливості прийти в суд чи знову проігнорує шосту за ліком повістку?

О 14:00 у Дарницькому районному суді Києва відбудеться чергове судове засідання щодо скандальної забудови на Осокорках. Головний свідок у даній справі, мер Києва, умисно ухиляється від судових засідань, ігноруючи повістки про його виклик. Проігнорувавши чотири повістки поспіль, Віталій Кличко був штрафований за явну неповагу до суду. Усвідомлюючи, що до нього може бути застосовано примусовий привід, мер вирішив не ризикувати і на п’ятий виклик до суду прислав свого представника. 6 березня адвокат Кличка повідомив суд, що його клієнт не може взяти участь у судовому засіданні, оскільки його, мовляв, викликав прем’єр Гройсман.

Чи прийде нарешті Кличко до суду – дізнаємося вже незабаром, але раніше мер уже обіцяв прийти та свідчити в суді.

«Я дам свідчення. Одне можу сказати – тим, чим ти там займався – тобі гарно не буде!..» – як завжди філігранно точно й недвозначно прокоментував Кличко.

Причиною того, що мер чотири рази ігнорував судові повістки і ухилявся від суду, є сильне небажання свідчити у даній справі, бо Кличку доведеться визнати свою бездіяльність, внаслідок якої були травмовані десятки киян у березні минулого року на Осокорках. Тоді громада знесла незаконно встановлений паркан біля станції м. «Осокорки», який охороняли десятки «тітушок» забудовника, що й спричинило масову бійню.

Небажання мера свідчити під присягою пояснюється ще й тим, що Кличку відомо – у матеріалах справи є відео, яке засвідчує, що напередодні бійки на Осокорках я та інші активісти просили його запобігти можливим сутичкам між мешканцями та «тітушками», які охороняли незаконно встановлений паркан депутата від «УДАРу».

Кличко так не хоче йти до суду, що навіть його представники телефонували до судді Сизової з проханням, щоби замість мера свідчення в суді давав його представник.

Що ж, чекати лишилося недовго…

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ