Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні в Солом’янському суді Києва розглядалося клопотання детектива НАБУ про арешт майна депутата Київради Сергія Кримчака. Оскільки засідання було відкрите, я почав знімати судовий процес на відео. Однак суддя Усатова І. А. одразу заборонила мені це робити, пославшись на те, що судовий процес можна знімати… на стаціонарні камери, а не на мобільний телефон, як це робив я.:) Може купити штатив до телефону?

Якщо ж серйозно, то більш ідіотської причини, про заборону знімати судовий процес на відео я ще не чув. Згідно Закону «Про право на справедливий суд», як раз на ПОРТАТИВНІ пристрої всі присутні в залі відкритого судового засідання можуть записувати відео і фотографувати без дозволу суддів,

Суддя оголосила перерву, сподіваючись на те, що я залишу залу, і вона зможе продовжити засідання без мене.:)

Не дочекалася. Зрештою, за допомогою охорони мене таки вивели із зали.
Однак невдовзі суддя, напевно, зрозуміла, що вона відверто порушила Закон, і що це зафіксовано на відео. Уже за закритими дверима вона перенесла засідання на іншу дату.

P.S. Також шокувала відверто хамська поведінка адвоката Ігоря Черезова, який мене просто виштовхував із зали і всіляко намагався мене спровокувати. Це той самий адвокат, який нещодавно витягував з-за грат «хворого» Насірова, а також був адвокатом Мартиненка та інших одіозних осіб.

P.P.S. Звернусь до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, щоби позбавити цього нахабу адвокатського посвідчення.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ