Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Завтра у Вищому адміністративному суді може вирішиться доля 147 гектарів землі посеред Національного парку в Біличанському лісі.

Якщо врахувати, що головуюча в справі суддя Любов Гончар є суддею екс-регіонала Василя Хмельницького і вже неодноразово виносила рішення на його користь, – то очікувати на справедливе рішення не доводиться.

Олігарху Василю Хмельницькому ці 147 га були безкоштовно виділені ще Київрадою Леоніда Черновецького. Після Майдану громада подала позов і скасувала незаконне рішення космічного мера.

Програвши апеляцію, Хмельницький не здався. Він подав касацію і підібрав потрібних суддів у Вищому адмінсуді.

Суддя Любов Гончар у 2015 році вже скасовувала законне рішення апеляційної інстанції і дозволила Хмельницькому заради будівництва знищити 4,5 га парку по вулиці Львівська, 15 у Святошинському районі Києва.

На попередньому засіданні суддівській колегії був заявлений відвід — у зв’язку з тим, що суддей призначили в «ручному» режимі, а не через автоматизований розподіл справ, як того вимагає чинне законодавство.

Дивіться відео: https://youtu.be/_XeOmcmVl-U

Через присутність на судовому засіданні ЗМІ та громадськості, не знаючи — що робити, судді зробили перерву на два місяці.

Щоб врятувати ліс, завтра о 10 годині 45 хвилин громада пікетуватиме Вищий адміністративний суд України на вулиці Московській, 8.  Прохання усім небайдужим прийти на засідання і допомогти киянам відстояти своє право на чисте повітря.

Судове засідання призначене на 11.00.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ