Володимир Тищенко, відеоблогер

Щоб захистити Биківнянський ліс від вирубки, місцеві жителі й активісти вийшли на мітинг, перекрили рух автомобілів на Броварському проспекті та спалили опудало Кличка.

Ідея роздати землю в Биківнянському лісі виникла ще за часів мерства Черновецького. З приходом Кличка, ситуація не змінилася, скандальні рішення Київрада не відмінила, а навпаки, прикриваючись учасниками АТО, продовжила дерибанити 216 гектарів дорогоцінного лісу. Депутат Київради Іван Картавий, який також був присутній на мітингу розповів, що як член земельної комісії знає, що в столиці є достатньо вільної землі, щоб забезпечувати учасників АТО, однак місцевій владі вигідніше роздати землю в лісі.

Згідно діючого Генплану Києва, Биківнянський ліс відноситься до земель лісів і лісопарків, однак Київрада, порушуючи вимоги земельного і містобудівного законодавства України, протягом 2006 – 2016 років незаконно передала понад 1300 земельних ділянок в лісі для будівництва житлових будинків.

P.S. Минулого року активістка з Оболоні Lisa Kovtun, протестуючи проти незаконного будівництва ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра», яку відверто кришує мер, започаткувала флешмоб «Спали опудало Кличка – зупини мера від неправомірних дій».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ