Одонне хоче відкрити в Парижі громадську організацію, пов’язану з Україною

Учасник літнього табору GoCamp (найбільшої освітньої волонтерської програми в Східній Європі), французький волонтер Алексі Одонне зачитав українською мовою вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну». Відповідне відео GoCamp опублікував на своєму YouTube-каналі

«Цього року Україна вже вчетверте стає центром волонтерського руху у Східній Європі. GoCamp приваблює все більше іноземців, і одним із них став 19-річний Алексі Одонне, який захоплюється Україною та українською мовою. Він декламує вірші Сосюри та Шевченка і впевнений, що кожен українець має робити те саме», – зазначено в підписі під відео.

В інтерв’ю НВ Одонне розповів, що вважає Україну і все українське своїм хобі: «Тут я відчуваю те, чого давно не відчував – свободу. Я був на вечірках з моїми друзями, де я вперше побачив стільки вільних людей, які рухались і танцювали вільно, так наче ніхто не дивиться».

За словами Одонне, він хоче відкрити в Парижі громадську організацію, пов’язану з Україною: «У найближчий рік хочу сформувати чітку ідею громадської організації. Одна з тем, яка мене хвилює, пов’язана з війною на Сході України, зокрема з допомогою жертвам цього конфлікту».

Читайте: На Фанарі вперше прозвучало великоднє послання українською мовою (фото, відео)