Волонтер спрогнозував наступ терористів на сили АТО уже цього літа

2018 року в РФ відбудуться вибори, тому Путіну знадобляться нові «перемоги». У зв’язку з цим варто готуватися до наступу терористів у зоні АТО, який може статись вже цього літа. Прогноз зробив відомий волонтер Юрій Касьянов у коментарі InfoResist.

«Втратити вплив на Донбасі, віддати Донбас Україні назад – для Москви, для Кремля, для Путіна особисто означає поразку всередині країни», – переконаний активіст.

За його словами, оскільки російський президент програв у Сирії, йому потрібні якісь інші перемоги. Він запевнив, що Путін вчергове здобуде пост глави РФ – інших альтернатив там нема.

«Я думаю, що можна очікувати якогось серйозного наступу з противниками на Донбасі. Йому потрібні перемоги, в наступному році вибори, йому потрібно прийти до виборів переможцем, інтегратором, захисником «русскава міра», інакше йому буде важко. Для того, щоб перемогти переконливо, йому потрібні перемоги під час імперії. Імперія відпала, залишилася Україна», – висловив думку Касьянов.

«Є фактори, які говорять про те, що Путін прийшов до військового вирішення питання, до неабиякого військового. Посилив свої угруповання на кордоні, збільшує поставки озброєння колабораціоністів на окупованій території. І це цілком може бути вже цього літа», – підсумував волонтер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ