Воїнам АТО влаштували «солодкий» автопробіг
Воїнам АТО влаштували «солодкий» автопробіг

Аби привітати захисників Маріуполя із Днем Незалежності, його жителі здійснили 35-кілометровий автопробіг та привезли бійцям на передову ласощі. Як повідомив 24 серпня прес-центр штабу АТО, організатором автопробігу околицями Маріуполя стала відома маріупольська волонтерка Галина Однорог.

Участь в автопробізі взяли близько сорока автівок – накупивши солодощів, патріотично налаштовані жителі міста вирушили до бійців, які захищають Маріуполь. Учасники автопробігу відвідали блок-пости Державної прикордонної служби, Національної гвардії та розташування морських піхотинців Збройних Сил України.

«Ми хотіли, аби у свято воїни, які не можуть відзначити його у родинному колі, не впочувалися самотніми та покинутими, а також щоби вони відчули підтримку мешканців Маріуполя, чий мирний спокій вони охороняють», – розповіла організаторка заходу.

А от у Черкасах до 24-ї річниці Незалежності України встановили новий національний рекорд: «Рухоме зображення прапора, створене з найбільшої кількості велосипедистів».

Читайте: Україна святкує 24-ту річницю незалежності (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ