референдум
6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Українські волонтери зняли для жителів Нідерландів відеоролик, у якому продемонстрували основні тези російської пропаганди і закликали жителів країни підтримати асоціацію України і Євросоюзу на референдумі 6 квітня. Ролик опублікував Всеукраїнський центр волонтерів The People’s Project на своєму каналі в YouTube.

«Сьогодні ми з вами допомагаємо солдатам на передовій, лікуємо і відновлюємо поранених. Завтра нам із вами жити в європейській Україні. Але сусідня «братня» держава масованою пропагандою намагається ввести в оману простих людей на Заході. Прикладом є і Нідерланди, де за допомогою нікому не знаних організацій ініційовано референдум про Асоціацію Україна-ЄС», – йдеться в ролику.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російські пропагандисти поширили фейкове відео, на якому люди в масках, які удають із себе бійців полку «Азов», погрожували голландцям терактами у разі відмови від підписання Угоди про асоціацію України та ЄС.

Читайте: Чи є російський слід у референдумі в Нідерландах?

Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з проведеним опитуванням, більшість мешканців країни виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Читайте: Голландці голосуватимуть проти членства України в ЄС – опитування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ