Журналісти ТСН почали збирати підписи проти участі Марченко в шоу «Танці з зірками»

Дружина кума Путіна Оксана Марченко може взяти участь у проекті «Танці з зірками» попри обурення журналістів ТСН. Про це заявив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

«Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1+1 медіа» будується виключно на засадах редакційної свободи та неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, зокрема, і з приводу рішень каналу. Тим не менше, хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті – в тому числі, і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», – прокоментував ситуацію Ткаченко.

Нагадаємо, журналісти ТСН почали збирати підписи проти участі Марченко в шоу «Танці з зірками» і опублікували спільну заяву. У ній зазначається, що Віктор Медведчук неодноразово робив проросійські заяви, зокрема про те, що нібито в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Крім того, журналсіти обурюються через те, що подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.