Перша місія має розпочатися вже 4 вересня

У вересні-жовтні цього року до України приїдуть три технічні місії Міжнародного валютного фонду, які займатимуться питанням пенсійної реформ, державного бюджету на 2018 рік та іншими питаннями. Про це повідомляє FinClub.

Перша місія має розпочатися вже 4 вересня, ще одна планувалася на 14 вересня, проте зустріч можливо відбудеться вже 12 числа.

Попри публічні запевнення НБУ та Мінфіну про те, що Україна до кінця року планує отримувати транші МВФ, деякі представники Нацбанку налаштовані не так оптимістично, оскільки регулятор досі немає очільника, тобто особи, яка могла би бути відповідальною за ці транші.

«У нас немає розуміння, чи буде транш цього року. При цьому місія буде, коли в НБУ немає нового голови, і зараз можуть на якийсь час відсторонити міністра фінансів», – зазначає джерело в НБУ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, представник глави держави у парламенті Ірина Луценко обіцяє, що вже до кінця вересня президент Петро Порошенко внесе на розгляд Верховної Ради нову кандидатуру на посаду голови Національного банку України.

Нагадаємо, глава Нацбанку України Валерія Гонтарєва не планує повертатися на посаду та не вийде з відпустки до кінця вересня. З 11 травня до 7 серпня вона перебувала в оплачуваній відпустці, а з 8 серпня до 26 вересня – відпочиватиме за свій рахунок та за рахунок відгулів.

З 11 травня обов’язки очільника Національного банку України виконує Яків Смолій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ