Венесуела
У низці регіонів Венесуели жителі відчувають нестачу продовольства і товарів першої потреби

Армія координуватиме виробництво і розподіл харчів у Венесуеллі. Відповідний наказ віддав лівий президент країни Ніколас Мадуро, повідомляє Укрінформ.

Указом глави держави створено спеціальне управління на чолі з міністром оборони, яке візьметься до забезпечення постачань харчових продуктів.

«Воно також займатиметься з’ясуванням того, як проводиться закупівля та розподіл харчових продуктів, ліків і предметів споживання», – наголошується в повідомленні.

Згідно з документом, нові заходи викликані «економічною війною», яку, за словами Мадуро, ведуть проти режиму його політичні супротивники і бізнесмени за підтримки США.

Тим часом венесуельська опозиція заявила, що криза спричинена нездатністю уряду керувати економікою, і закликає до проведення референдуму з питання про відсторонення президента від влади.

Як відомо, Венесуела в останні роки зіткнулася з гострою економічною кризою, яка посилюється через падіння світових цін на нафту, а також з браком електроенергії через несприятливі погодні умови.

Читайте: Венесуела, Алжир і Росія – жертви падіння цін на нафту

У низці регіонів країни жителі відчувають нестачу продовольства і товарів першої потреби. У Венесуелі оголошено надзвичайний економічний стан.

Читайте: Президент Венесуели через енергетичну кризу радить жінкам не користуватись феном

БЕЗ КОМЕНТАРІВ