Принцип Путіна «після мене хоч потоп» призведе до того, що він стане «президентом простору»

Колишній віце-прем’єр Росії Альфред Кох вважає, що президент РФ Владімір Путін може залишитися на посаді до самої своєї смерті. Про це він написав на сторінці у Facebook та зробив прогноз щодо майбутнього Росії.

«Я не знаю як вам, але мені, наприклад, очевидно, що в 2024 році Путін нікуди не піде. У кращому випадку буде знову рокіровочка. А в гіршому – поміняє конституцію і тупо залишиться і все… Навічно. До самої смерті», – пише він.

Кох запропонував провести уявний експеримент під назвою «Що буде з Росією, якщо Путін правитиме вічно».

«Передусім, це призведе до того, що Росія пропустить (найімовірніше, вона його вже пропустила) момент, коли можна буде провести структурний та інвестиційний маневр і підготується до відмови людства від використання вуглеводнів як джерела енергії. Попит на нафту і газ різко впаде упродовж найближчих 10-15 років. Вони будуть затребувані тільки в хімічній промисловості (добрива, пластмаси, полімери). Росія втратить близько третини свого ВВП і половини доходів бюджету», – вважає колишній віце-прем’єр країни.

На його думку, в Росії відбудеться демографічний зсув: населення впродовж наступного десятиліття різко скоротиться і постаріє. Для збільшення кількості працездатного населення будуть ввезені десятки мільйонів мігрантів.

«Можна сміливо стверджувати, що Росії дістануться людські ресурси найнижчої якості і з точки зору професійних навичок, і з точки зору адаптації та соціалізації на прийнятному для корінного населення рівні», – вважає Альфред Кох.

Він наголошує, що Путін не має стратегії розв’язання проблем, хоча й планує керувати країною вічно. За словами Коха, Путін живе за принципом «після мене хоч потоп».

«А коли вони (проблеми, – ред.) постануть – вже буде пізно їх вирішувати. Вони фактично будуть нерозв’язними в прийнятні терміни і з прийнятною якістю. Більш того, вони просто дезінтегрують саму державу як таку (…). Таким чином висновок досить дивний: можливо Путін нікуди і не подінеться. Але просто зникне об’єкт управління. У всякому разі в тому вигляді, до якого ми звикли за останні кілька сотень років… Він буде як Горбачов восени 1991 року: президент простору», – резюмува Альфред Кох.

Я не знаю как вам, но мне, например, очевидно, что в 2024 году Путин никуда не уйдет. В лучшем случае будет опять…

Gepostet von Alik Kokh am Donnerstag, 4. Juli 2019