У бюро спростовують інформацію про те, що Артема Ситника викликають на допит

Генеральна прокуратура України викликала директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника на допит. Про це повідомляє Обозреватель.

За даними видання, із Ситником хочуть поговорити про його втручання у вибори президента США. Йдеться про оприлюднений позафракційним народним депутатом Бориславом Розенблатом аудіозапис, на якому чоловік із голосом, схожим на голос Ситника, зізнається, що допомагав Гілларі Клінтон.

«Відповідно до вимог статей 133, 135, вам необхідно з’явитися 10 травня 2019 року о 10:00 в кабінет 1404-Б за адресою: місто Київ, вулиця Різницька, 13/15 для допиту у ролі свідка у кримінальному провадженні 42019000000566 від 14 березня 2019 року за ознаками кримінального злочину за статтею 365 Кримінального кодексу України», – йдеться в документі.

У судовому рішенні щодо справи з таким номером вказано про «втручання окремих посадових осіб у вибори в США шляхом розголошення даних попереднього розслідування у кримінальних провадженнях, пов’язаних із відомостями, що містяться в «чорній бухгалтерії» «Партії регіонів».

Також у рішенні суду вказується, що 27 березня, під час одного з обшуків, було виявлено карту пам’яті на 16 гігабайт з аудіофайлами. Після цього була призначена комп’ютерна експертиза голосу з файлу. За даними джерел, не виключено, що під час допиту 10 травня в Ситника спробують взяти зразки голосу для порівняння.

Тим часом видання Українські новини пповідомляє, що в НАБУ спростували інформацію про те, що Ситника викликають на допит у ГПУ.