Очільник ДФС пообіцяв Зеленському сьогодні ж написати заяву про звільнення

Президент України Володимир Зеленський закликав в. о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова написати заяву про відставку. Глава держави звинуватив очільника ДФС у невиконанні в повному обсязі їхньої домовленості про звільнення керівників 4 митниць у західних областях України – передає Інтерфакс.

Зеленський 6 липня закликав Власова ухвалити жорсткі рішення щодо очільників 4 митниць – у Волинській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях. 9 липня Власов повідомив, що звільнив керівників цих митниць. Однак президент має інформацію, що їх насправді відправили просто у відпустку.

«Ми з вами домовилися, що ви звільните митників, якщо вони самі не напишуть заяви на звільнення. Після цього я побачив ваш пост у Facebook, і дуже радів, що справді нормальна людина з’явилася, побачив, що Ви їх звільнили. Але надані мені реальні документи не співпадали з вашим постом. Тобто Ви людей відправили у відпустку», – заявив Зеленський 13 липня в Одесі під час наради з питань розвитку морських портів України.

Власов на це відповів, що «за цей короткий термін мета досягнута», і ці митники звільнені від виконання обов’язків.

«Ви вважаєте, що я – ідіот? Ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю з вашої вертикалі. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Facebook, а з реальних документів», – підкреслив Зеленський, звертаючись до Власова.

Той відповів, що сьогодні ж напише заяву про відставку і відправить її в Кабмін.

Читайте: Зеленського потролили через схожість із Лукашенком (відео)