Сервери виборчого штабу Макрона близько 160 разів атакували хакери

Згідно з даними розвідки, хакери, які стоять за зламом пошти штабу обраного президента Франції Еммануеля Макрона, пов’язані з низкою російських фірм, яких звинувачують в кібеатаках на Демократичну партію США незадовго до виборів. Про це пише The Guardian.

Американська компанія Flashpoint і японська Trend Micro припускають, що хакерська група, відома під назвами Advanced Persistent Threat 28 (APT 28), Fancy Bear і Pawn Storm, несе відповідальність за атаку. Вона пов’язана з російською військовою розвідкою».

З’ясувалось, що група використовувала простий, але ефективний метод, відомий як фішинґ. Спосіб передбачає створення «фейкових» сторінок входу на сайти, де жертви вводять свої імена та паролі.

Для зламу серверів Демократичної партії США була використана адреса, яка виглядала, як офіційна сторінка Google.

Минулого місяця APT 28 зареєструвала адреси сайтів, що імітують назву руху Макрона «Вперед». Компанія Trend Micro також стверджує, що група використовувала фальшиві адреси Google і сайту Макрона. Повідомляється також, що ця організація зареєструвала доменні імена Християнсько-демократичного союзу Німеччини.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кремль намагався вплинути на результати виборів у Франції. Зокрема, сервери виборчого штабу кандидата у президенти Еммануеля Макрона близько 160 разів атакували хакери, пов’язані з Головним розвідувальним управлінням РФ. Причому характер втручання схожий на почерк хакерських атак на сервери Демократичної партії США під час передвиборчої кампанії у Сполучених Штатах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ