Вищий Адміністративний суд скасував вибори до столичних райрад після звернення маловідомої громадської організації "Наждак"
Вищий Адміністративний суд скасував вибори до столичних райрад після звернення маловідомої громадської організації “Наждак”

Вибори до районних рад столиці, які мали відбутися 27 березня, раптово скасували. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Олександр Аронець.

«Банкова, в кращих традиціях Портнова-Януковича, використовуючи ручний Вищий адміністративний суд, скасувала вибори до районних рад Києва. (…) Вищий адмінсуд щойно за позовом нікому не відомої ГО «Наждак» прийняв рішення, яке призупиняє на невизначений час постанову ЦВК про проведення виборів до райрад (в якості забезпечення позову).

Браво містер Янукович! Браво містер Портнов! Ви повернулись! Можна взагалі скасовувати всі наступні вибори, чи не так? Судячи з усього – це так влада поспішно прореагувала, побачивши свої рейтинги у Києві? Ми це проковтнемо, друзі?» – написав Аронець.

Як відомо, виборча кампанія до районних рад Києва мала стартувати вже 6 лютого. Рішення про це Київрада ухвалила влітку минулого року. А скасували райради у столиці 2010-го, коли напередодні місцевих виборів Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяв ліквідувати райради у містах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ