Людям навіть не надали довідки про те, що вони є потерпілими

Мешканці будинку на вулиці Голосіївській, 70 у Києві, де 8 липня стався вибух газу, досі не отримали матеріальної компенсації. Крім того, у тимчасове житло розселені не всі родини зі зруйнованого будинку. Про це пише Укрінформ.

Постраждалі жителі зазначають, що за місяць розслідування причин вибуху не зрушило з мертвої точки. Також не оцінено вартість втраченого людьми майна. Крім того, людям не видали довідки про те, що вони є потерпілими.

«Упродовж 5 днів нас попросили звільнити помешкання, тому що будинок був визнаний аварійним, це без експертної оцінки, і після того, як ми забрали більшу частину наших речей і вже не можемо повернутися в цей будинок, ми з’ясовуємо, що кінцеве рішення про те, що буде відбуватися з будинком, не ухвалено і не зрозуміло, коли це буде. Тому ми зараз не маємо житла і не знаємо, як далі бути», – розповіла місцева мешканка.

Варто зазначити, що охорона не допускає мешканців до своїх квартир через аварійний стан будівлі. Кажуть, що вже ухвалено рішення про те, що будинок не підлягає подальшій експлуатації, отже буде знесений. На місці будинку, імовірно, щось зведуть – багатоповерхівку або парковку.

Нагадаємо, 8 липня близько 13:30 у Києві на проспекті Голосіївський, 70 у другому під’їзді триповерхової будівлі стався вибух невідомого походження з наступним займанням зруйнованих дерев’яних конструкцій. Внаслідок вибуху зруйновані перекриття між другим і третім поверхами та покрівля на площі орієнтовно 3600 кв. м.

Дві людини внаслідок вибуху загинули, ще шестеро – постраждали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ