Екс-депутат Єгор Фірсов виступив ініціатором створення партії «Альтернатива»

Колишній депутат від фракції «БПП» Єгор Фірсов та його команда ініціюють створення політичної сили, що має стати проукраїнською альтернативою «Опозиційному блоку» та «Партії регіонів» на Донбасі. Про це він написав у Фейсбуці.

«Східні регіони – як були, так і залишаються нашим ведмежим кутом, де не працює ні влада, ні українська опозиція. На жаль, на неофіційному рівні в багатьох партійних офісах існує думка, що Донбас в електоральному плані для них безперспективний, тому немає сенсу витрачати на нього ресурси і час. Таким чином виникає свого роду замкнуте коло – на Донбасі зберігається монополія регіоналів, адже інші з регіоном не працюють, а не працюють з регіоном тому, що «там все одно тільки за регіоналів голосують», – пише він.

«Якщо в Україні немає політичної сили, яка могла б якісно і системно працювати з населенням в південних і східних регіонах (я не беру до уваги п’яту колону) і протистояти там реваншу проросійських сил, залишається тільки зробити її самостійно. Іншого виходу немає», – зазначає Фірсов.

За його словами, вже зібралася невелика ініціативна група, яка домовилася діяти спільно. До її складу увійшли Денис Казанський, Єгор Фірсов, Микола Малуха, Руслан Калінін, Денис Каплунов, Олексій Митасов, Олег Зонтов.

Робоча назва нової партії – «Альтернатива». За словами Фірсова, таку назву обрали «оскільки в проблемних регіонах надто вже часто доводиться чути фразу «альтернативи немає».

Вчера мы показывали вам результаты социологического исследования, которое провели в Донбассе по нашему заказу. Его резул…

Közzétette: Егор Фирсов – 2017. május 31.

Нагадаємо, з’їзд партії БПП «Солідарність» 25 березня 2016 року ухвалив рішення відібрати депутатський мандат у Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли з фракції БПП.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ