Експерт: Ахметов та інші олігархи заробили мільярди на «Роттердам+»

Рано чи пізно скандальну формулу «Роттердам+» таки скасують, однак проблема полягає у тому, що її замінять іншою формулою. Цю думку висловив експерт із питань енергетики, президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар у коментарі Слову і Ділу, оцінивши заяву очільника НКРЕКП Дмитра Вовка про скасування «Роттердам+» за два роки.

«Скасують «Роттердам+» і вигадають іншу. Проблема не в цьому. Формулу «Роттердам+» також не відразу викрили. Ба більше, з європейського боку була підтримка, тому що здавалося, що все зрозуміло й прозоро. Є «Роттердам+», до нього йде прив’язка, а той факт, що з Роттердама фізично нічого ми не ввозимо, нікого не цікавив», – підкреслив енергетик.

«За цей час Ахметов та інші представники олігархату заробили свої мільярди. Поки мине ще два роки, зароблять ще кільканадцять мільярдів. А потім усе можна буде подати як чергове вдосконалення, новий етап реформи та здійснити нове підвищення тарифів, вже за іншою формулою», – переконаний Гончар.

За його словами, у цій ситуації «винахідливість української паразитарної олігархії не має меж».

Згідно з прогнозом експерта, у цілому скасування формули «Роттердам +» та застосування нової нічого не зміниться.

«Сьогодні в нас говорять одне, роблять друге, а думають третє. Ми не живемо в стратегічному вимірі, тому прогнози щодо формул не мають сенсу. До речі, не виключено, що до того часу, коли її скасують, звільнять Дмитра Вовка», – підсумував фахівець.

Читайте: В Ахметова заявлюять, що Київ заборгував більше мільярда за електрику

1 КОМЕНТАР

  1. Ось тут у наших активних депутатів , що проривають кордон – роботи не міряно , та й люди їх вибирали саме для захисту і боротьби з олігархами законними – легітивними засобами. Але щоб протистояти олігархату потрібний інтелект і велике бажання , та ще й можливе нерозуміння дій з боку пересічних Українців.Але ми ваші такі як є , а ви наші і кращими , можливо й будемо , але сьогодні ми такі як є.Зрозуміло , що натовпом прорвати кордон легше , знаючи , що стріляти в вас ніхто не буде , та ще й отримати за ,,подвиг,, хто грошову винагороду хто політичні преференції. От тільки якщо вірити інформації з інтернету , ви просто змінили орієнтацію з одного олігарха на іншого , а де ж безкомпромісна боротьба , задекларована вами в ваших передвиборних програмах за народ , який ви так обожнюєте , йдучи на вибори.

Comments are closed.