Олена Зайцева – зведена сестра колишнього заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева

Олена Зайцева, яка скоїла смертельне ДТП в Харкові, є зведеною сестрою екс-заступника прокурора Черкаської області Дмитра Зайцева. Останній перебував на посаді під час керування Генпрокуратурою Віктором Пшонкою, а зараз Зайцев перебуває в розшуку. Про це повідомляє Еспресо із посиланням на прес-секретаря Генерального прокурора України Ларису Сарган.

«Наразі відомо, що Олена Зайцева – зведена сестра колишнього заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева, який був на посаді 2013 року», – повідомила представниця Луценка.

«Згідно з попередньою інформацію, він у розшуку, йому нібито оголошена підозра і він переховується в Москві», – уточнила Сарган.

Про Дмитра Зайцева відомо, що у 2008-2010 роках чоловік працював у Генпрокуратурі; протягом 2010-2011 років займав посади прокурора Алушти та Сімферополя; 2012 року був заступником прокурора Одеської області; 1 березня 2013 року наказом Пшонки призначений заступником прокурора Черкаської області.

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня у Харкові Lexus влетів у натовп пішоходів, внаслідок чого загинуло 5 осіб, іще 5 отримали травми. За кермом перебувала 20-річна дівчина, імовірно, Олена Зайцева.

Читайте: Призначено експертизу щодо смертельного ДТП за участі потяга