Київський райсуд Харкова обирає міру запобіжного заходу для Зайцевої

У сечі Олени Зайцевої, яка спричинила смертельне ДТП із п’ятьма загиблими у Харкові, знайшли опіати. Про це 20 жовтня під час судового засідання щодо обрання жінці запобіжного заходу повідомив прокурор Максим Блохін, Він попросив суд долучити до справи результати аналізу, передає Українська правда. 

Для адвоката Юлії Козар новина стала несподіванкою і вона попросила три години на вивчення нових обставин.

Вона запитала сторону звинувачення, коли і як було взято цю пробу, адже перші аналізи не показали присутності в організмі підсудної алкоголю чи наркотичних речовин.

Слідчий пояснив, що аналіз відібрали в наркологічному центрі одразу після аварії, а результати стали відомі лише тепер, оскільки їхнє отримання потребувало часу.

Після цього суддя Світлана Муратова заслухала інші клопотання сторін та оголосила перерву в засіданні.

Сьгодні суд Київський райсуд Харкова обирає міру запобіжного заходу для Зайцевої. Як повідомив народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко у Facebook, прокуратура і поліція наполягатимуть на арешті підсудної для запобігання спробам ухилитися від відповідальності за скоєне. Водночас Геращенко додав, що суд за статтею, за якою Зайцевій оголосили про підозру, може відпустити жінку під заставу або домашній арешт.

Як відомо, увечері 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus, який їхав на червоне світло, вилетів на тротуар, та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули п’ятеро осіб, ще шестеро – отримали поранення різного ступеню тяжкості. Зокрема, двоє жінок перебувають у дуже важкому стані.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, донька харківського бізнесмена і зведена сестра екс-заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева, який був на посаді в 2013 році.

За словами нардепа Антона Геращенка, Зайцеву вже тричі штрафували за проїзд на червоне світло і перевищення швидкості.