Найбільшу премію в органах прокуратури отримав керівник САП Назар Холодницький

Голова Генпрокуратури та його заступники б’ють рекорди серед працівників всіх інших державних органів за отриманими в 2016 році преміями, передає Українська правда.

Найбільшу премію в органах прокуратури отримав керівник САП Назар Холодницький. На початку 2016 року вона становила 60 тисяч, а вже у грудні – 144 тисячі 503,62 гривні.

Премія Генпрокурора Юрія Луценка становила від  16 до 39,7 тисяч впродовж року. При цьому розмір премії його попередника Віктора Шокіна коливався  від 6 до 13,8 тисяч гривень.

Головний військовий прокурор-заступник Генпрокурора Анатолій Матіос в січні отримав премію  майже в 9 тисяч гривень, у листопаді вона становила 46,6 тисяч гривень, а у грудні – майже 42 тисячі.

Юрій Луценко не прокоментував ситуацію з нарахуванням премій. Холодницький пояснив високі нарахування тим, що таким чином прибирали «зрівнялівку» в оплаті праці прокурорів: «Через неузгодженість у законодавстві вийшло так, що керівник Антикорупційної прокуратури і рядовий прокурор мають однакові оклади. Що в мене, що у прокурора відділу оклади однакові. А відповідальність – різна».

Холодницький зазначає, що подібний розподіл грошей замість економії не є порушенням законодавства, і запевняє, що в 2017-му премії будуть вже не такими високими, «оскільки штат вже добраний, і зарплатний фонд розподіляється порівну».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ