Володимир Зеленський перебуває із робочим візитом у Миколаєві

Президент Володимир Зеленський вимагає, щоби виконуючий обов’язки голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь написав заяву про звільнення. Таку заяву Зеленський зробив в миколаївському аеропорту 17 липня після спілкування з Бонем.Про це повідомляє видання Новости N.

До президента звернувся підприємець, який тривалий час не може отримати землевідведення через відсутність підпису голови ОДА.

«Ви ставитеся до людей як до худоби, а це вони вам платять зарплату, платять податки», – сказав Боні Зеленський.

Журналісти нагадали губернатору, що раніше він заявляв, що не хоче працювати з президентом Зеленським, на що той уточнив: «Не планував».

Зеленський тут же парирував: «Так в чому справа? Пишіть заяву!».

Бонь в свою чергу відповів, що готовий.

Що стосується нового керівника області, то президент зізнався, що кандидатури у нього немає. І запропонував присутнім самим запропонувати можливих кандидатів на посаду глави Миколаївської ОДА та надіслати йому список.

Зазначається, що підприємець, який звернувся до президента, представляє підприємство «Екотранс». Видання нагадує, що підприємство з такою назвою кілька років тому травило жителів Намиву їдким запахом переробки соняшнику –неодноразові вимоги з боку влади вдосконалити процес переробки ефекту не давали.