Американська кіноакадемія визначила шорт-лист однієї з номінацій «Оскара»

Американська кіноакадемія оприлюднила шорт-лист претендентів на премію «Оскар» у категорії «Найкращі спецефекти». Про це інформує kinobusiness.com.

7 січня 2017 року члени підрозділу фахівців зі спецефектів зберуться і переглянуть 10-хвилинні презентації від кожного з фільмів-претендентів, після чого відбудеться голосування, за підсумками якого буде визначено п’ятірку номінантів.

Список претендентів вийшов досить різноманітним. Потрапили до нього, наприклад, і такі невдахи прокату, як «Великий і дружній велетень» і «Глибоководний горизонт». У переліку є навіть один представник анімації – мультфільм «Кубо. Легенда про самурая».

Із шести кінокоміксів пробилися у шорт-лист лише два – «Перший месник: Протистояння» і «Доктор Стрендж». Слід відзначити і появу в ньому відразу трьох фантастичних стрічок: крім спін-офф «Зоряних воєн», такої честі удостоїли фільми «Пасажири» і «Прибуття».

Повний список фільмів із шорт-листа виглядає так: «Прибуття», «Великий і дружній велетень», «Перший месник: Протистояння», «Глибоководний горизонт», «Доктор Стрендж», «Фантастичні звірі та де їх шукати», «Книга джунглів», «Кубо. Легенда про самурая», «Пасажири», «Бунтар-один: Зоряні війни. Історії».