Переможцями конкурсу Нацради стали п’ять телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила українські телеканали для мовлення на окупований Крим. Про це йдеться у повідомленні на сайті Нацради.

Переможцями конкурсу стали телеканал «UА:КРИМ» (Національна суспільна телерадіокомпанія), Чорноморська ТРК, канал «ICTV» (ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія»), 5 канал (ПІІ ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ») та телеканал «Прямий» (ТОВ «Телеканал «Тоніс»).

Територія мовлення включає с. Чонгар Херсонської області, міста Джанкой, Красноперекопськ і Джанкойський, Красноперекопський райони Автономної Республіки Крим.

У Нацраді також зазначили, що загалом у конкурсі взяли участь 7 телеканалів, але СТБ і «Правда тут» не набрали відповідної кількості голосів.

Член Нацради Сергій Костинський також повідомив, що Український державний центр радіочастот надав два додаткові цифрові канали, які незабаром також будуть виставлені на конкурс. За його словами, планується створення ще одного мультиплексу для Криму, який буде розташований у смт Чаплинка Херсонської області.

Нині із Чонгару мовлять чотири радіостанції: Українське радіо, радіо «Мейдан», «Радіо Крим. Реалії», «Херсон FM». Також українські телеканали в Криму можна отримувати через супутник, у тому числі 10 радіостанцій, а програми Українського радіо слухати на середніх хвилях на частоті 549 кГц.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.