Під час Євромайдану Шилова підтримала прихильників антимайдану

Центрвиборчком зареєстрував журналістку з Дніпра Вікторію Шилову кандидатом у депутати по 38 округу. Відповідні дані опубліковані на сайті ЦВК.

«Народилася 4 травня 1972 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня», – ідеться у повідомленні.

Шилова – українська журналістка зі скандальною репутацією. 2010 року приєдналася до Партії регіонів у ВРУ. 2012 року вступила в «Соцпартію» і зі скандалом вийшла з неї в лютому 2013-го.

У 2013 році була виключена з Радикальної партії після того, як не підкорилася рішенню партії зняти свою кандидатуру з виборів.

Під час Революції гідності Шилова підтримала прихильників антимайдану, а незабаром виїхала до Москви.

Журналістку звинувачували в закликах до порушення територіальної цілісності України, розпалюванні міжетнічної ворожнечі та співробітництво з представниками незаконних організацій на окупованій території Донбасу. За відповідними фактами було відкрито кримінальне провадження.

Читайте: ЦВК відмовився реєструвати утікача Онищенка кандидатом у нардепи